Проведено виховний захід "Звичаї та традиції українського народу"

Дата: 12.04.2024 17:07
Кількість переглядів: 7

Українські неповторні самобутні звичаї та колоритні традиції пройшли тисячолітнє карбування та стали безцінним скарбом нашого народу.

Вони тісно пов’язані з побутовим, календарним та релігійним життям. І це природно! В них – наша душа і наша сила. Вони – родова цінність. Їх ніхто не здатний відібрати чи знищити.

З метою поглиблення знань про українські звичаї та традиції, виховання патріотизму, любові до минулого нашого народу, в "Березівському ліцеї" 12 квітня відбувся виховний захід " Звичаї та традиції українського народу", в якому взяли участь учні 7 та 8 класів. Організували захід - вчитель історії Карпишен С.І. та вчитель зарубіжної літератури Подолинна Ю.М. До організації також долучилися учениці 10 класу - Кобрин Юлія та Насіковська Вікторія, які провели батл між двома командами знавців історії України, звичаїв, традицій, оберегів українського народу.

Завершився виховний захід виконанням пісні "Одна калина" та нагородженням команд грамотами.