Методичні заходи
Методична робота
Організація освітньої діяльності у Березівському ЗЗСО І-ІІІ ст. у 2021/2022 навчальному році здійснюватиметься відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших актів законодавства та освітньої програми закладу освіти з неухильним дотриманням Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України 23 квітня 2021 року № 4, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та Рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти (лист МОН від 05.08.2020 № 1/9-420), Листа МОН №1/9-433 від 28.08.2021 “Про окремі питання діяльності закладів загальної середньої освіти у новому 2021/2022 навчальному році”.
В 2021-2022 н.р. весь педагогічний колектив працює над реалізацією 2-го етапу методичної проблеми школи: «Системний підхід у здійсненні науково-методичного супроводу та формування професійної мобільності учасників освітнього процесу в умовах упровадження Нової української школи».
Засідання методичного об’єднання
природничо-математичного циклу
Методичне об’єднання працює над вирішенням проблеми: «Формування ключових компетентностей особистості учня в умовах модернізації освітнього процесу на основі підходів Нової Української Школи». Дане питання вирішується, в тому числі, і через засідання всіх членів методичного об’єднання природничо-математичного циклу.
Під час засідання розглянули питання:
- Основні методи дистанційного та змішаного навчання. Найпоширеніші онлайн-сервіси. (Керніцька Т.П.)
- Про підготовку учнів до ЗНО-2022. Створення банку тестових завдань. Знайомство з новими онлайн-сервісами. Особливості сертифікаційної роботи з математики. (Кліщук В.В., Клевчук К.П.)
- Формування технологічно освіченої особистості шляхом розвитку творчих здібностей у проектно-технологічній діяльності.
(Гнатишин А.В., Кліщук Л.П., Карпишен В.В.)
- Формування здоров’язберігаючих компетентностей під час освітнього процесу. (Кліщук О.М., Романова О.П., Єпур Л.М.)
Засідання методичного об’єднання
гуманітарного циклу
Методичне об’єднання працює над вирішенням проблеми: «Організація безперервного підвищення професійної компетентності надавачів освітніх послуг з метою формування конкурентоспроможного здобувача освіти в умовах модернізації освітнього процесу». Дане питання вирішується, в тому числі, і через засідання всіх членів методичного об’єднання гуманітарного циклу.
Під час засідання розглянули питання:
- Проблема формування мотивацій навчальної діяльності школярів – негайна необхідність сьогодення. (Карпишена Н.П., Козяр Н.В.)
- Майстер-клас «А я це роблю так…» (Крижанівський І.М., Карпишен С.І., Гнидюк Н.В., Чернадчук В.В.)
Засідання методичного об’єднання
природничо-математичного циклу
Методичне об’єднання працює над вирішенням проблеми: «Підвищення професійної компетентності та саморозвитку надавачів освіти в умовах Нової Української школи». Дане питання вирішується, в тому числі, і через засідання всіх членів методичного об’єднання вчителів початкових класів.
Під час засідання розглянули питання:
- Нова Українська школа – нові стандарти освіти. (Семенюк Л.М.)
- НУШ. Перші сходинки разом з учнями 3 класу. (Козяр Г.І.)
- Ранкові зустрічі. Особливості їх проведення. (Хава Л.А.)
- Іспит на майстерність. Розв’язування педагогічних ситуацій.
(Карпишена О.П.)