Проєктні роботи на тему: ,,Let's save the planet", "The Earth is in danger", ""The future of our planet is in our hands".

Дата: 20.04.2023 13:07
Кількість переглядів: 26

З метою розвитку навичок командної роботи, застосування практичних навичок володіння англійською мовою, втілення в навчальну діяльність ключових освітніх компетентностей, виховання любові до природи та формування вміння виділити глобальні екологічні проблеми та катастрофи та шукати способи і шляхи їх вирішення зі здобувачами освіти 9 - 11 класів було виконано проєктні роботи відповідної тематики: ,,Let's save the planet", "The Earth is in danger", ""The future of our planet is in our hands". Підсумком роботи над проєктом був випуск учнівських газет та їх захист. Старшокласники були активними в роботі, показали своє розуміння важливих екологічних проблем та запропонували способи їх вирішення на рівні школи, домівки, села, країни, світу. Дякую всім за роботу.)I wish you luck!

Вчитель іноземних мов     Гнидюк Наталія Василівна