4 квітня проведено географічний квест "Подорож в країну "Географія""

Дата: 05.04.2024 10:53
Кількість переглядів: 6

В рамках декади природничо-математичних дисциплін, сьогодні, 4 квітня, в нашому ліцеї було проведено географічний квест "Подорож в країну "Географія"". Організаторами даного заходу були - директор ліцею, вчитель географії Кліщук Любов Петрівна та учні 7 класу. В квесті взяли участь здобувачі освіти 7-11 класів, які пройшли зупинками: "Географічне лото", "Хто це? Що це?", "5 зайвий", " Градусна сітка", "Впізнай географічний об'єкт". Учні повторили та закріпили знання з географії, зокрема: назви країн та їх столиці, форми рель'єфу, водні об'єкти, градусну сітку та інші цікавинки з географії.

За підсумками, відповідно залікових листів, І місце здобули команди - 11 та 9 класів; ІІ місце - команда 10 класу, ІІІ місце - команда 8 класу. Всі команди були нагородженні дипломами.